Tutkulu Bir Yönetmen: İlker Canikligil

  görünümler 57,537

Flaps Club

2 yıl önce

Tutkulu Bir Yönetmen: İlker Canikligil Tüm Bölümler:
trpost.info/for/PLHfG3AEUvFzBVSPqIH7Wkmx8bE-fWpVCW.html
-
İFA ile başladığı "Olmaz Öyle Saçma Şey" programıyla gönüllerde taht kuran ve gerek gerçekçiliği gerekse de entelektüel kişiliği ile TRpost Türkiye'nin en niş içerik üreticilerinden biri konumunda olan Sevgili İlker Canikligil hocamız ile kendi ofisinde gerçekleştirdiğimiz röportaj serimiz sadece burada.
Yayın planı: (C) Çarşamba, Cuma, Cumartesi | 18.00
-
İlker Canikligil'i hâlâ tanımıyorsanız, buyrun okuyun:
flaps.club/tutkulu-bir-yonetmen-ilker-canikligil-pek-yakinda-burada/
-
Flaps Club içeriklerini kaçırmamak için:
bit.ly/flapsabonelik
Her mecrada kendine has bir üslup ile içerik üretiyoruz.
Takip et. Abone ol. Arayı açmayalım.
bit.ly/flapsinstagram
bit.ly/flapstwitter
bit.ly/flapsspotify
bit.ly/flapsyoutube
-
Eğer diğer serilere göz atmak isterseniz, buyrun buradan:
• Bir Elit Bilim İnsanı: Prof. Dr. Celâl Şengör | trpost.info/for/PLHfG3AEUvFzBpe-9UK9UrL9NJll1I7FvZ.html
• Bir Elit Kültür İnsanı: Prof. Dr. Ahmed Güner Sayar | trpost.info/for/PLHfG3AEUvFzD96bScCJ6G9T3OgFCxal4T.html
• Flaps Akademi x Gökhan Uğur | trpost.info/for/PLHfG3AEUvFzDUoLAdONzK1Ztk97U7fcHI.html
• Tutkulu Bir Yazar: Yalın Alpay | trpost.info/for/PLHfG3AEUvFzB6M81otUtdu31SV1lArvhy.html
-
Bizi daha yakından tanımanız için hazırladığımız videoları izlemek için, buyrun:
• Flaps Club Felsefesi | trpost.info/for/PLHfG3AEUvFzBC8R3Z2mUp2DmCAlESLsmr.html
-
Flaps Club; maharetli dimağların, kayda değer fikirlerini minimal bir üslup ile sunan, seçkin bir içerik platformudur.
Kulübe Katıl: flaps.club
-
✘ Title: Run Amok
✘ Music: Kevin MacLeod
✘ License: CC BY 3.0 (goo.gl/BlcHZR)
✘ Download: trpost.info?v=mOXginnvZ4A&event=video_description&redir_token=dnLjXiArRtqSmBfjOTOcWtsAcE98MTU1NTg0MjMzNkAxNTU1NzU1OTM2&q=http%3A%2F%2Fincompetech.com%2Fmusic%2Froyalty-free%2Fmp3-royaltyfree%2FRun%2520Amok.mp3

0:00 İdeal İlişki
5:33 Analiz Yöntemi
11:05 Öz Kaynak
25:00 Kubrick
35:38 Doğu - Batı Ayrımı
44:44 Gelenek
53:59 Hikâye
1:03:00 Para
1:08:28 Kamera
1:14:40 Eleştiri
1:28:21Tavsiyeler

YORUMLAR
burak cosgun
burak cosgun 6 gün önce
bu adamın gerçekçiliğine hastayım. bu topraklarda gerçeğe saygı duyan insan bulmak gerçekten çok zor.
AŞKIN YÜKSELEN
AŞKIN YÜKSELEN 12 gün önce
Sinema nedir? Kaydedilmiş performans'tır!
a'lâ istanbul
a'lâ istanbul 14 gün önce
Kabaca yapmaya çalıştığı analiz şekli Marksist diyalektik analizinin fakat buradan tek gerçek şey diye para varması tam bir hıyarlar. Böyle söylerseniz bütünüyle ekonomik ve sosyal olarak izole edilmiş ambargidanndaha ağır bir tecrit altında bırakılan Sovyetlerin uzaya çıkacak teknolojiyi alet ve aygıtları(batıdan yıllarca önce ) nasıl oluşturduğunu aciklayamazsiniz. Analizi marksist diyalektige göre yapıyor ve elitin tanımına kadar bu şekilde götürüyor fakat kapitalist bir kafayla (reklamcı olduğu için mesleki deformasyon olarak doğal ) tüm insan irade ve ombipotansını yok sayip Bunun yerine fiktif olan parayı koyuyor.
Enis Tekin
Enis Tekin Aylar önce
59:42 qhahahahahahhaahahhahaa
Ilkay kayaanıt
Ilkay kayaanıt 2 aylar önce
@ilkercanikligil ❤👏❤👏❤👏👏
Isa özdere
Isa özdere 3 aylar önce
Karşısında cevap veren olmayınca biraz zorlanmış 🙂
E Nalan
E Nalan 3 aylar önce
Allam "yararı" kelimesini bile düzgün telaffuz ediyorr. Al beni İlker, evlatlık all
Sebep
Sebep 3 aylar önce
35:35
Kubra K
Kubra K 4 aylar önce
Arada giren aptal müzik
Samet ÇETİNKAYA
Samet ÇETİNKAYA 4 aylar önce
23:58 İlker bey'in kubrick bile sıkıcıdır dediği anda arkadan kaplanın belirmesi kubrick'e sembolik bir gönderme olmuş.
kxl ylmz
kxl ylmz 5 aylar önce
Sorular ekranda çok kısa kalıyor, jet imam modunda okuyamıyoruz.
Tamer Albayrak
Tamer Albayrak 5 aylar önce
Para kazanma gayesi olmadan yapılan sanatsal işler sanırım çok burnu büyük ve kopuk olurdu. toplumun beğenisini bir nebze ileri götüren geliştiren ve aynı zamanda para da kazandıran şeye sanat demek biraz daha doğru geliyor. Ancak alanınız sinema olduğu için çocuk hikayelerinin çekilmesi sizin yorumunuzu bu şekilde etkiliyor sanırım. Size şiddetle Star Trek New Generation ve Voyager serisini incelemenizi tavsiye ederim.
Yusuf Eminoğlu
Yusuf Eminoğlu 5 aylar önce
46:09 :)
sinan direk
sinan direk 6 aylar önce
(53:59) Hikâye ve (1:03:00) Para kısımları en çarpıcı kısımlar oldu benim için. "Para nedir?" ve "Öykü nedir? İnsan kendini nasıl ifade etmelidir?" gibi en temel soruların bu şekilde 'bedavaya' anlatılması da aslında toplumun/bizlerin biryerlerden başlayabilmesi için bir gereksinim sanki :) Bu misyonu üstlendiği için Flu TV de sizler de çok çok değerlisiniz.
özgür Aktan
özgür Aktan 6 aylar önce
1.5 hizla dinledim.konusanin kim oldugunu bilmesem izlemezdim.para konusu o kadar uzadi ki sıkıldım.iki cumle yeterdi.para.onemli.bunu kabul edemedik.nokta.ya birikim var açığa çıkmiýo ya da konusmada zorlaniliyo.olsun.saygilar.yalin beye sorulan soru rahatligi yoktu.bunlar elestiri.belki yaniliyorum
Star News
Star News 6 aylar önce
50 kurusa su mu var
hülya hulya
hülya hulya 7 aylar önce
Anlattığınız konuyu açıklarken kendi üzerinizden verdiğiniz her örneğin sonunda “bunu sadece örnek olarak söylüyorum, İlker Canikligil önemli değil burada” benzeri bir cümle kurma ihtiyacı duymanız, insanların her an linç etmeye hazır tavrına dair mecburen aldığınız , almak zorunda bırakıldığınız bir gard aslında. Bu mecbur hissetme halini farklı kişilerle yapılan röportajlarda da görüyorum ve içimi acıtıyor bu durum. Oysa kişinin kendi üzerinden örnek vermesi kendisini önemsemesinden dolayı değildir çoğu zaman, konuyu dağıtmanın önüne geçme, izleyeni konunun bağlamında tutma gayretidir. Bunun yanında daha sonrasında yani röportaj sonunda örnek verilen kişi ile gereksiz polemiklerden uzak durma gayretidir. Aksi tutum sergileyen zaten anında fark edilir, onun başka bir kişi üzerinden örnek vermesi, anlattığı konuyu izleyen üzerinde daha açıklayıcı hale getirmekten ziyade, bu örnek üzerinden sansasyon yaratma, gündemde kalma çabasıdır. Fakat insanlar artık öyle patlamaya hazır bomba gibi ruh haline sahipler ki, ayrımları önemsemeden hemen lince girişiyor ve bu cidden fazlasıyla üzücü bir hal almaya başladı. Sadece ünlü isimlere karşı da işlemiyor aslında bu linç, sokakta, arkadaş içinde, okulda, çalışma hayatında kısaca yaşamın her anında sıklıkla maruz kalıyoruz hepimiz. Konuşan kişinin sözlerin bir yerinde bir sözcük, cümle yakala ve oradan saldır... Umarım toplum olarak ağır bedeller ödemeden aklımızı başımıza devşirmeyi başarırız bir an evvel.
Ekrem Özgenç
Ekrem Özgenç 7 aylar önce
İlker hocayı flu bırakıp kanalına gönderme yapmak mı zekice
bariszj
bariszj 7 aylar önce
OLMAZ ÖYLE SAÇMA MÜZİK
Zafer Yapmış
Zafer Yapmış 8 aylar önce
Geçiş yaparken soruları seslendirmeniz mümkün mü?
Anonym Okur
Anonym Okur 8 aylar önce
Bilgilendirici bir proğram, teşekkürler 🌷
Hatice Sarıhan
Hatice Sarıhan 9 aylar önce
Hızlıya almadığım tek içerik üreticisi; İlker Canikligil 🤟🏻
Murat ÖRNEK
Murat ÖRNEK 9 aylar önce
Anlatıyor anlatıyor anlatıyor. Ne anlatıyor ? - Bir teması yok.
Yücel Balım
Yücel Balım 9 aylar önce
Güzel calisma. Izlemeye devam ederken, ara verip bu notu belirtmek istedim. Göçmenlik sorununun ana nedeninden, özünden bahsederken aklımdan geçti; göçmen sorunu zorlu ülke sınırları olduğu için var. Yoksa insan mecbur hissetmese niye göçsün.
Yücel Balım
Yücel Balım 9 aylar önce
İlker Bey, şu an flu tv serileri ile, daha sonraki bölümlerde farklı sahnelerde karşılaşacak karakterleri tanıtıyor sanırım bize. Kurgucu beyefendi ile yanyana oturuyor, ama tarihçi ve felsefeci beylerle, bazen yardımcı yönetmenler yardımı ile karşılıklı interaksiyon içinde oluyor, oyuncu-yönetmen ilişkisinde. Belki de bir yönetmenin gerçekle tam olması gereken mesafe.
zeynep yazgaç
zeynep yazgaç 10 aylar önce
Merhaba .Her sorudan sonra gelen "yükselten müziğin "mantığını anlayamadım açıkçası.Zira anladığım kadarıyla cevabın bittiğini izleyiciye aksettirmeye çalışıyorsunuz ama,bunu yapabilmek için konuşmacının her konuşmasını özel bir mesajla bitirmesi lazım ki sizin müziğiniz vurucu olsun...Adam sakin sakin anlatırken birden arkadan şampiyonlar ligi müziği gibi bir parça başlıyor,noluyoruz derken meğer cevap bitiyormuş diyoruz,adamın ses tonuyla bu seçim oturmuyor yani.Ikinci eleştirim,sorularınızın sadece ekran yazısı olarak çıkması üzerine...Düşünün ki az buz değil 90 dakikayı aşkın bir ropörtaj var,film gibi...Sizi izleyen kitlenin çoğunluğu tel.den izliyor ve doğal olarak sürekli bölünüyor telefon ve başkaları tarafından.Keza yemek yaparken dinledim sizi,bir kısmını toplu taşımada,bir kısmını yürürken.Yani bir seslendirici soruları da "okusaydı",en azından benim gibi insanlar da "haaa,şundan bahsediyordu "diyebilir...Kişisel eleştirilerim bu şekilde,bunların dışında soru içerikleriniz güzeldi,İlker bey düşünce perspektifini ortaya çıkarmak konusunda olabildiğince yararlıydı.Başarılar dilerim.
Atacan Kılıç
Atacan Kılıç 10 aylar önce
"Sinema çok yavaş, bugünün dünyasına cevap verme yeteneğini kaybetmek üzere" gerçekten çok güzel bir yorum olmuş hiç bu açıdan bakmamıştım.
Berk Doğan
Berk Doğan 10 aylar önce
ESG GELMEMİŞ DEMN
hakan cevik
hakan cevik 10 aylar önce
Bu loop olayı cok zırvaydı ama dinlemesi cok keyifli adamı. Uzun metraj konuşsa ben bilet alıp sinemaya giderim.
Alper İlker
Alper İlker 11 aylar önce
Biraz kafası karışık olduğu zamanda çekilmiş argümanlar arasında fazla tezatlıklar var olsun niyeyse seviyoruz ;)
İlknur Doğuer
İlknur Doğuer 11 aylar önce
İlker Bey'in bu çok başarılı ,samimi ropörtajını uzun olduğu için gerçekten dinleyebilen kaç kişiyiz bilemiyorum ama ben beğendim ...gerçekten bir tarihçi olarak diyebilirim ki biz Türkler göçebe olmamız ashabıyla bir şeyler üretmekten çok "taşıyıcı" kültür tipi olmuşuz ve bu geleneği de sürdürüyoruz...bu bir aşağılama ,küçümseme ,hor görme değil elbet...tabi böyle deyince hayata at gözlüğüyle bakma yaradılışındaki tipolojiler mööhh bizde şunu biz de bunu seni .... diyebilirler...Bu söylediğim bilimsel bir tesbittir ve patenti bana ait değil:))))velhasılıkelam İker Bey den kendi kanalında Flaps da onun mu bilmiyorum ama bir adet böyle Serdar Kuzuloğlu röportajı da gelse diyorum...ve son olarak ne kadar ve nasıl anlatırsan anlat anlatabildiklerin karşıdakilerin anlayabildiği kadardır durumunu aşağıdaki yorumlardaki kendince eleştirme meraklılarından anlıyorum:))) sen şöölesin senn böööğlesin bidi bidi bidi:/
Pınar Uygun
Pınar Uygun 11 aylar önce
Sinema cidden çok yavaş hayattan yaklaşık iki saatini vermek akıl kârı değil yarım saatte anlatılacak mevzu uzuyor uzuyor .. İlker bey çok haklı dönüşmeli
Cins İfrit
Cins İfrit 11 aylar önce
35:41
furkan do
furkan do 11 aylar önce
Kamera neden açı değiştirip duruyor ? .. şaşırtıcı
Normın Bates
Normın Bates 11 aylar önce
kaç bölüm izledim "olur mu öyle saçma şey" den bahsediyorum. ancak bu röportajda İlker'e hiç katılmıyorum. Sinema nasıl eğlence olabilir acaba ciddi soruyorum. Stanley Kubrick en sevdiğiniz yönetmen hem de. Ha tabi yine dikkatle dinlicem sizi değişen bir şey yok. Sadece bunu hiç yakıştıramadım hele ki Mission Impossible örneği öyk
Davar Oyun
Davar Oyun 11 aylar önce
17:45 kaplan ne alaka
mehmet kose
mehmet kose 11 aylar önce
kaç tane "ama" demiş sayan var mı?
hascade
hascade 11 aylar önce
Bence çok samimi bir röportaj olmuş. Sinemanın aslında ne olduğunu ve bugün nereye gittiğini çok detaylı anlatmış. Eleştirileri çok yerinde.
Alper BEKTAŞ
Alper BEKTAŞ Yıl önce
17:44 abi arkanda bir kaplan var !
Murat Kusaks
Murat Kusaks Yıl önce
Kedilerin geçtiği saniyeleri yazınız
Egemen Tanik
Egemen Tanik Yıl önce
Tüm öğretmenler bunu izlesin diyor ve kalem kağıtla not almaya çekiliyorum.
Mehmet P.
Mehmet P. Yıl önce
Sinemanin elon musku 🚀🙏❤️
Sui Generis
Sui Generis Yıl önce
Senin içinde bulunmadığın herşey bozulmuş ve sen yapmıyorsan aslında o işi herkes yapabilir. Ne marjinalim yaaaa anlamıyolar beni...
Sui Generis
Sui Generis 9 aylar önce
@Can Okan Cümle büyük harfle başlayıp nokta ile bitirilir.
Can Okan
Can Okan 9 aylar önce
şey ayri yazilir
eyüp kürekçi
eyüp kürekçi Yıl önce
Sanatı o kadar güzel tanımlamışsınız ki . Çok teşekkürler aydınlandım.
Serhat Ay
Serhat Ay Yıl önce
Filmlerin yavaşlığını eleştiriyor İlker Bey. Eyvallah ama böylesine bir hız dünyasında sinema sanatı neden bu global sürat politikasına ayak uydursun ki? Sinema kendisinin başta bahsettiği gibi kendiliği olan bir şeyse neden bu global köye gelin olsun? Sinemayı salt eğlence aracı gibi göstermeye çalışması da üzücü. Herkesin hızdan keyif aldığını mı düşünüyor?
Serhat Çam
Serhat Çam 7 aylar önce
filmin yavaşlığını eleştirmiyor, sadece çağın getirisinden bahsediyor ki gerçekten haklı. hızlı tüketmek üzerine gelişen çevremiz karşısında sinema çok yavaş kalıyor. kimsenin 3 saat verip bir Godfather izlemediğini çevrende gözlemlersen, sen de hoca ile aynı gözlemi yapabilirsin. Y kuşağına git ve Godfather'i izletmeye ikna et, kolay gelsin :)
Shahmurad Alizada
Shahmurad Alizada Yıl önce
Oyunlar daha da çabuk eskiyor
A DANIŞMANLIK consulting
A DANIŞMANLIK consulting Yıl önce
bedava güzeldir.
A DANIŞMANLIK consulting
A DANIŞMANLIK consulting Yıl önce
parA ayiptır ne güzel bunda ne ver yavrum sen de bu zihniyete destek ol ilker tarafıni seç
A DANIŞMANLIK consulting
A DANIŞMANLIK consulting Yıl önce
dogaçlama da güzeldir.
A DANIŞMANLIK consulting
A DANIŞMANLIK consulting Yıl önce
en son yutup a sıginmışsın bu büyük nimet fırsat kapitalizim den allah razı olsun nefes bile alamazdık
Ömer
Ömer Yıl önce
Matematik vizem olmasa da not alarak yavaş yavaş izlesem şu videoyu...
Ömer
Ömer Yıl önce
Arrian why tho
Arrian
Arrian Yıl önce
thou shall not pass abi saka misiniz ya hshhshd
Erdem Çörekçi
Erdem Çörekçi Yıl önce
"Tutkulu Bir Aylak" bölümü düşünürseniz benimle iletişime geçebilirsiniz:)
Netoçka Nezvanova
Netoçka Nezvanova Aylar önce
yok, bay c.'ye götürüldü o teklif ilk.
Ben Kendim
Ben Kendim Yıl önce
kitap gibi adam
Furkan Sever
Furkan Sever Yıl önce
Çok güzel bir röportaj olmuş, yararlı notlar aldım.İlker Hocanın samimi konuşmaları bize en iyi öğreti!! Teşekkürler
Thug Life
Thug Life Yıl önce
Muhtesem
doeigoe
doeigoe Yıl önce
Sinemayla seyirci olmak dışında hiç bir ilgim olmamasına rağmen, bütün Olmaz Öyle Saçma Şey videolarından sonra bu röportajı da izledim ya, sanırım yeni celebrity crush'ım İlker Canikligil.
Kubilay Kocaoglu
Kubilay Kocaoglu Yıl önce
Evde sakin sakin arkadasimla muhabbet ediyomus hissiyatiyla hic sikilmadan izledim. Ilker hoca’yla yuzyuze konusmak da harika olurmus. Kanala da uye oldum, simdi siradan diger videolari izliyorum. Tebrikler
hichestan
hichestan Yıl önce
UYARI: Sevgili flapcilar sizlik bir sey yok biz Ilker'le konusuyoruz. *** Saniyorum cok kizacaksin ama bu varos kiz tavlama kulubu gibi isim secmis "elit" ve temiz baldiriciplak insanlarla senin ne isin olur Ilker? Tutku mutku zaten bunlar bos kafa turnusolu seyler. Altta Ducane, Mutercimler isteyen elemanlar senin icin utanc kaynagi olabilmistir umarim. Ezeceksen Veysi ve Nazim gibi dunya tatlisi cahilleri degil boylelerini ezeceksin.
hichestan
hichestan Yıl önce
@Nadir Gelişen Osasuna Atağı o kadar cahil mi duruyorum? Tarafsız olmaya çalışan anonim bir trollüm.
Nadir Gelişen Osasuna Atağı
Nadir Gelişen Osasuna Atağı Yıl önce
Nazım sen misin 😄
Kital
Kital Yıl önce
Çok güzel bir soru-cevap olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.
M. ENES YILMAZ
M. ENES YILMAZ Yıl önce
Heyecanla bekliyoruz yeni misafirimizi💓
Ömer Gezen
Ömer Gezen 2 yıl önce
28:55 "kahvemi içerken dikkatli bir şekilde izliyordum." İlker Bey :)
HAYALLER SEHRI
HAYALLER SEHRI 2 yıl önce
Parca Parca yayinladiktan sonra, Tüm Bölümü bir seferde yüklemek icinizi sislatmistir heralde. Hic yüklemeseydiniz. Balon Club olma yolunda emin adimlar
Ali Tnc
Ali Tnc 2 yıl önce
hocam maşallah ne konuşmuşsun yine :D
Ra Serves The Dinner
Ra Serves The Dinner 2 yıl önce
Erol Mütercimler ile görüşme yapabilir misiniz :)
Exdeun
Exdeun 2 yıl önce
Çok teşekkürler. Harika bir röportaj olmuş. "spotify podcast"lerine gelmesini de bekliyoruz.
munur unur
munur unur 6 aylar önce
@Flaps Club nuri bilge ceylan veya zeki demirkubuz gibi sinemacılardan konuklar olur umarım çok başarılı format çok yakışır bence.
Exdeun
Exdeun Yıl önce
@Flaps Club Ne kadar yakında bekliyoruz hala :)
Flaps Club
Flaps Club 2 yıl önce
Yakında..
yokartik
yokartik 2 yıl önce
koca Netflix milyonluk projeleri tek seferde yayınlıyor Flaps Club bir söyleşiyi 1 ayda. - Elit olmaktan korkmayın.
Flaps Club
Flaps Club 2 yıl önce
Onların daha çok yolu var 😉🖐️
nuWanda 89
nuWanda 89 2 yıl önce
Dücane Cündioğlu'nu konuk edebilir misiniz ? Teşekkürler.
Tutkulu Bir Yazar: Yalın Alpay
1:53:38
Flaps Club
görünümler 105 B
İlker Canikligil I İz Bırakanlar #8
50:12
Socrates Dergi
görünümler 184 B
Ramo - 39.Bölüm (Gâip)
1:59:22
Ramo
görünümler 1,1 Mn
CELLAT36 HAKKINDA TÜM GERÇEKLER!
16:13
Burak Güngör
görünümler 1,9 Mn
Yemin | 328. Bölüm
1:45:59
Yemin Dizisi
görünümler 65 B
Bir Elit Felsefeci: Ahmet Arslan
2:32:51
Flaps Club
görünümler 260 B
Tutkulu Bir Sanatçı: Bager Akbay
1:06:01
Flaps Club
görünümler 15 B
Stanley Kubrick - Olmaz Öyle Saçma Şey (S2/Bölüm#26)
36:28
İstanbul Film Akademi
görünümler 442 B
İlker Canikligil - Popüler Mevzular #3
2:29:15
Geekyapar! // Canlı
görünümler 75 B
Tolga Karaçelik (Kelebekler) - Arka Plan (Bölüm #3)
2:05:57
İstanbul Film Akademi
görünümler 221 B
Tutkulu Bir Tarihçi: Emrah Safa Gürkan
37:26
Flaps Club
görünümler 40 B
Ramo - 39.Bölüm (Gâip)
1:59:22
Ramo
görünümler 1,1 Mn
CELLAT36 HAKKINDA TÜM GERÇEKLER!
16:13
Burak Güngör
görünümler 1,9 Mn
Yemin | 328. Bölüm
1:45:59
Yemin Dizisi
görünümler 65 B
Ramo - 39.Bölüm (Gâip)
1:59:22
Ramo
görünümler 1,1 Mn
Highlights Real Madrid vs FC Barcelona (2-1)
3:08
LaLiga Santander
görünümler 3,9 Mn
Yemin 329. Bölüm Tanıtım | Karınım Ben Senin!
0:51
İSTANBUL'DA NE YAPTIK? | 30.000.000TL LİK YAT!
12:11
CELLAT36 HAKKINDA TÜM GERÇEKLER!
16:13
Burak Güngör
görünümler 1,9 Mn