Kripto Para (2. Bölüm)

  görünümler 682,158

Prof. Dr. Özgür Demirtaş

10 gün önce

Bu videoyu izlemeden önce birinci bölümü izleyebilirisiniz, yoksa, konular havada kalacaktır.
O videonun linkini veriyorum: trpost.info/list/video/abmqrI6r2NW-pmc.html
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
Özgür Demirtaş Ankara’da dünyaya geldi. İzmir Atatürk Lisesi’ni birincilikle bitirdi. Üniversite yerleştirme sınavlarında Türkiye’de ilk 50 öğrenci arasında yer alarak, 1998’de Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü tamamladı. Boston College’daki çalışmalarını 2003’te tamamlayarak 27 yaşında finans alanında doktorasını kazandı. Aynı sene, Baruch College City University of New York'ta Yardımcı Doçent pozisyonunda göreve başladı. “Öğretim alanında”, 2003 yılında Finans bölümü içerisinde, 2004 yılında ise İşletme Fakültesi’nde en iyi öğretim üyesi seçildi. 2005 yılında, tüm ana bilim dalları ve fakülteler arasında en iyi öğretim üyesi seçilerek "Üstün Öğretim Madalyası"na layık görüldü. Aynı zamanda New York University (NYU) Stern School of Business’ta en yüksek öğretim değerlendirmelerini aldı. 2007 yılında doçent unvanını kazanarak City University of New York’ta kalıcı bir akademik pozisyon elde etti. 2010 yılında, öğretim alanında, ABD, İngiltere, Kanada ve İskoçya'da 1 milyon profesör arasında yapılan 10 milyonu aşkın öğrencinin değerlendirmeleri sonucunda, ilk 20 içerisinde gösterildi.
Çalışmaları dünyanın önde gelen akademik dergilerinde (Management Science, Journal of Financial Economics, Journal of Monetary Economics, Journal of Financial and Quantitative Analysis, Review of Finance ve Journal of Business & Economic Statistics) yayınlandı. 35’in üzerinde akademik yayın yaptı. Aynı zamanda özel yatırım fonları hakkındaki kitabı Academic Press tarafından basıldı. 2004 yılından başlamak üzere, araştırmaları City University of New York tarafından 6 sene boyunca ödüllendirildi. 2012 yılı Eylül ayında ABD’deki kalıcı pozisyonunu terk ederek Sabancı Üniversitesi'ne Finans Kürsü Başkanı olarak katıldı. Sabancı Üniversitesi bünyesinde yaptığı çalışmalar ile Marie-Curie Avrupa araştırma fonunu kazandı.
Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Sabancı Üniversitesi altında kurulan Finans Mükemmeliyet Merkezi (Center of Excellence in Finance) Kurucu Başkanlığı, Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank’ın Yönetim Kurulu üyeliği ve Türkiye’nin ilk finansal okuryazarlık derneği FODER’in kurucu Yönetim Kurulu üyeliklerini üstlenmiştir. Birçok büyük şirket ve holding için danışmanlık yapmaktadır. Türkiye, ABD ve Avrupa’da onursal konuşmacı olarak etkinliklere ve panelist olarak düşünce kuruluşlarının faaliyetlerine katılmaktadır. Aynı zamanda, başta biyoteknoloji ve fintech sektörü olmak üzere birçok sektörde melek yatırımcıdır.

YORUMLAR
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
Prof. Dr. Özgür Demirtaş 7 gün önce
Yorumlarda benim resmimi kullanarak telefon numarası veren DOLANDIRICILARA dikkat edin... Her zaman milyon kez dediğim gibi kimseden asla ve katiyen yatırım tavsiyesi almayın. Dolandırıcılara dikkat edin.
Halil Şahin
Halil Şahin 2 gün önce
Hocam bu adamların yaptığı yorumları silseniz. Bana geçen hafta mesaj atmıştı hala silmemişsiniz adamın yorumunu
Serhan öztürk
Serhan öztürk 2 gün önce
Merhabalar öğretmenim bir soru daha sormak istiyorum sizce coini hangi uygulamada kullanmamız daha güvenli olur sizin tercihiniz bunlar arasında hangisi ben birkaç tane baktım btc paribu gibi bunlarda sınırlı sayıda bitcoin var ama crptyo news de dünyanın her bölgesinde al sat yapabiliyorsun ama Türkçe dil desteği yok kullanmak zor
Serdar Life
Serdar Life 3 gün önce
@Vladimir Makarov Borsa olsun Forex olsun crypto olsun INGILIZCE gerektirir mebur ogrenmek zorundasin en iyi kitaplar bile ingilizce
Fatih Özen
Fatih Özen 3 gün önce
@Ali Ilgaz arz talep meselesi kardeşim burada anlaşılamayacak ne var :D
hasan tas
hasan tas 4 gün önce
aynen hocam çok garip yanıtlar veren bişey var. sanırım bot
Ahmet Seyfi
Ahmet Seyfi 16 dakika önce
Çok teşekkür ederim sağolun hocam
Cenkgazi Karabıyıkoğlu
Cenkgazi Karabıyıkoğlu 3 saatler önce
Hocam merhabalar. Finansal okur yazarlık öğrenmemiz için kitap önerisinde bulunabilir misiniz acaba?
seçkin dinler
seçkin dinler 4 saatler önce
Sizinle gurur duyuyoruz fakat şöyle bir endisem var ; Bu ulkede sizin gibi insanlarin devami gelecek mi? Yada siz, sizin gibi değerli olacak gencleri yetistiriyor musunuz?
MUSTAFA CAN
MUSTAFA CAN 4 saatler önce
Herkez insanları kendi kişisel çıkarları doğrultusunda insanları yönlendirmeye çalıştığı sürece kimse bi b.k kazanamaz.Ona körü körüne inanan ahmaklarda kaybetmeye mahekumdurlar.Bunu a kişi veya b kişisi için söylemiyorum.Genel anlamda söylüyorum.Küçük yerlerdeki insanların lafları onu dinleyenleri zarara uğratır.Şu an dünyayı kim yönetiyor.Amerika,Rusya,Çin Türkiyeyi yöneten kim Akp Dünya eksenini Abd Çin Rusya belirler Türkiye ekseninide Akp belirler.Para kazanmak istiyorsanız.Sevsenizde sevmesenizde bunları takip edin.Atlar tepişir sinekler vızıldar.Sineklerin vızıldamasıda bizim cebimize bir şey sokmaz.Atların tepişmesini takip edin.
Pınar D
Pınar D 6 saatler önce
Özgür hocam, cahilliğin övüldüğü bu dönemde okumayı, araştırmayı, düşünmeyi, ileriye dönük özgürlükçü yaklaşımların felsefesine inmeyi yücelten sizin gibi insanlar iyi ki var. Keyifle izliyorum videolarınızı ve ekonomi altyapım olmamasına rağmen çok iyi algılayabiliyorum. Muazzam bir emek var arka planda, emeğiniz için teşekkür ederim.
Onurcan Celep
Onurcan Celep 7 saatler önce
bağırmasa iyi
hüseyin akkuş
hüseyin akkuş 8 saatler önce
Bazı siyasiler milletin para kazanmasını istemez, sonra kafalar fazla çalışır. Tez bu piyasanın boynu vurula! Dövizin, faizin yükselişi de bu piyasaya bağlanabilir.
Veysel Surkentli
Veysel Surkentli 10 saatler önce
İnşallah özellikle kripto para almaya yeni başlayanlar sizi takip ederler
Murat Korkmaz
Murat Korkmaz 11 saatler önce
hocam inşallah daha iyi yerlerde görmek isteriz.
doom
doom 13 saatler önce
Hocam bir ara özel bir video olarak bu disiplin ve üretkenliği nasıl sağladığınızı anlatabilir misiniz?
Abdullah PAŞA
Abdullah PAŞA 14 saatler önce
Ağzına sağlık hocam
Eser Gökay Yorumları
Eser Gökay Yorumları 19 saatler önce
Varolun hocam
cihan canbazoglu
cihan canbazoglu 22 saatler önce
Hocam “kendiniz bulmaya calisirsaniz kayba ugrayabilirsiniz...” dediniz. Peki sizin bize yardimci olma sansiniz var mi? :)
Burak yalçın
Burak yalçın 23 saatler önce
Eğitim Fakültesi mezunuyum bir konu üzerinde bu kadar açıklayıcı ve öğretici konuşanı hiç görmedim hocam ağzınıza sağlık.
Adnan YILMAZ
Adnan YILMAZ Gün önce
Harikasınız Hocam Devamını lütfen değerli vaktinizi ayırıp yapınız. Çok teşekkürler
Emin altıntaş
Emin altıntaş Gün önce
Ağzına sağlık hocam süpersiniz
Adil Can Balçık
Adil Can Balçık Gün önce
Hocam selamlar, bu suyun bir tarafa donme hikayesi tamamen sehir efsanesi, her 2 yarimkurede de rastgele doner. Yani su ne yonde biraz daha hizliysa o yonde doner. Kucukken okudugunuz kitapta da bu yanlislik olabilir. Onemsiz de olsa yanlis bilgiyi yaymayalim. İyi calismalar
Birsen Turhal
Birsen Turhal Gün önce
Umarım TC ekonomi yonetimi sizin gibi değerlerden faydalanır
Bilgi Kurdu
Bilgi Kurdu Gün önce
-Elinizi cüzdanınıza sokun orda bi kağıt para var mı var.. -yok hocam
osman bayram
osman bayram Gün önce
Gunlerdir cevap aradigim sorulari cevapladiginiz icin sagolun varolun sayin Demirtas
Fikri Elevli
Fikri Elevli Gün önce
Fiat money : canlı 😍
Cihan Cantürk
Cihan Cantürk Gün önce
Bana BTC soranlara gönderdiğim video.
NİHAT
NİHAT Gün önce
Bir insanın; gelişmiş bir ülkede yaşayıp her türlü imkana sahipken, doğup büyüdüğü ülkesine dönüp, bilgi ve tecrübeleriyle hem birlikte yaşadığı milletine hem devletine ülkesine faydalı biri olmaya çalışması gerçekten harika birşey.
Fatih Demir
Fatih Demir Gün önce
hocam cash kraldır demiştiniz. Bu kadar deli gibi para basıyolar, Halen bu sözünüzün arkasın damısınız? (bana o zamanda 'cash kraldır' ters geliyordu)
Ranchs
Ranchs Gün önce
Peki hocam hangi coinleri almalıyız
Mert Keleş
Mert Keleş Gün önce
Nasıl yatırım yapılır örneklerle açıklar mıısn. Nasıl araştırılacağını göstersen abi
Emre Bilge
Emre Bilge Gün önce
Türkiye'de en karlı iş fakirlik edebiyatı yapmaktır. Domates taneyle satılıyor millet aç diyen Özgür Demirtaş'ın taktığı saat 268 bin lira. Bu da sana Rolex den KOL saati olsuntakarsın. Maddi değeri o kadar yok ama manevi değeri yüksek.!😉
Ahmet Ahmet
Ahmet Ahmet Gün önce
tavsiyemi veriyon anamamı küfür ediyon anlamıyomki nasıl bi fakirlik yaşıyosam
Mehdur Özdogan
Mehdur Özdogan Gün önce
Hocam inşallh sizi devlet büyüklerimiz duyar
Burak istanbul
Burak istanbul Gün önce
Ağzına emeğine bilgine sağlık Hocam.
Emir Gun
Emir Gun Gün önce
Hocam slm, Defichain hakkında düşünceleriniz varmı?
Onur Nevruz'u
Onur Nevruz'u Gün önce
Sizi gereksiz yere fazla övmüşler, kendinizi fazla önemli sanmayın. Devlet sizden akıl alsınmış :)
James Williams
James Williams Gün önce
Trading successfully is just trading with the right strategy.ever since I have start using his daily signal I have been making massive profits
Lester Ray
Lester Ray Gün önce
I've worked with 4 traders in the past but none of them is as efficient as he is , his trading strategies are awesome !
Nicole Anderson
Nicole Anderson Gün önce
@Elizabeth Mary Expert Gregory Manure has been managing my trade for months and I keep making profits every week , made $9,130 last week
Elizabeth Mary
Elizabeth Mary Gün önce
@Nicole Anderson I got Gregory Manure info how good is he ?
Nicole Anderson
Nicole Anderson Gün önce
Trading without a professional like Expert Gregory Manure is like gambling with your money
Jane Bills
Jane Bills Gün önce
I tried trading on my own but it only left chasing shadows
tabucyedi samsun
tabucyedi samsun Gün önce
Amacım ilk 500e girmek değil. Boğa ve Ayı piyasalarından bahsedip fırsatlardan da bahsetmek gerekirdi. Tamamen kripto 101 gibi bir video. hayatımın 25 dakikasını geri istiyorum. :)) Whitepaper okuyup yatırım kararı almak ise hiç bir denetimi olmayan, yani zabıtanın uğramadığı mahallede sadece esnafın lafıyla mal almaya benzer... Zaten bu videonun hedef kitlesinin Whitepaper okuyup anlayacak kadar ingilizcesi olsa burayı izlemez, hadi ingilizcesi iyi diyelim, whitepaperda geçen sözlerin yalan mı doğru mu olduğunu anlayacak kadar piyasa ve ticaret blgileri var mı??? Özet ufuk açıcı bir bilgi yok. Sayenizde kripto dünyasında nasıl dinozor olunur onu da görmüş olduk.
Crypto Mask
Crypto Mask 2 gün önce
Ağzınıza, emeğinize, yüreğinize sağlık profesör.
Xanthzi
Xanthzi 2 gün önce
Hocam alt coin sepeti var mı? :D :D :P
Adar Çetin
Adar Çetin 2 gün önce
Ağzınıza sağlık ...
Baran Şansal
Baran Şansal 2 gün önce
İçerik güzel fakat videonun ses kalitesi çok kötü
Documents Free
Documents Free 2 gün önce
Hocam Prison Break- Paul Kellerman'a çok benziyosunuz
Kerem Berkman
Kerem Berkman 2 gün önce
Hocam merhaba, öncelikle anlatımınız için teşekkür ederim. Bir sorum olacak. Kuramsal olarak, bir gün bu piyasaya ilgi azaldığında ve bilgisayarlarda veri tutma, onaylama vb. gibi, bu bağlamda yapılmasından vazgeçildiğinde, veriler, paralar ve yatırımların güvenliği tehlikeye girmez mi?
Serkan Ufak
Serkan Ufak 2 gün önce
Forbes500 dekiler eski dünyanın yatırımcıları arasında yerini aldı. Bunları refere ederek yeni dünya yatırımcıların yön veremezsiniz.
asli yildiran
asli yildiran 2 gün önce
👏🏻👏🏻👏🏻
Hebun Welatparez
Hebun Welatparez 2 gün önce
Sevgili Hocam Ve arkadaşlar peki kripto paralara yatırım yapmanın İslami açıdan durumu nedir acaba? Faize giriyormu bu iş bilin arkadaşlar anlatabilirim acaba bana ?
Arda Nogay
Arda Nogay 2 gün önce
Aslında Sayın Hocam çok güzel açıkladı "Ethereum, kodlarımın üzerinde kod yazabilirsiniz diyor" şeklinde. Ama (hocamın üstü kapalı bir şekilde söylediği gibi) bilmeyenler için ek bir bilgi vereyim Ethereum bir işletim sistemidir aslında. Tıpki Linux,Pardus vb. gibi...
tahir baş
tahir baş 2 gün önce
Okadar okumuş prof olmuşsun ama hâlâ adam olmanın yolunun okumaktan geçmediğini anlayamamışsın bak Çanakkale domatesi gibi olmanin tam zamanı ha bide tweet atıyorsun Amerika'da Bir hastanın eli felan o bile yalan çıktı yazık sana inanmaya başlamıştım sende kalıbının adamı değilsin.
Barista Röportaj TV
Barista Röportaj TV 2 gün önce
Antalya Büyükşehir Belediyesi birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi olarak belirlenen vatandaşlara gıda kolisi dağıtımına başladı.
adnan vardar
adnan vardar 2 gün önce
Binance der ki, token haline getirilmiş hisse senetlerinin satımına başlıyorum, ilki Tesla..
Hilmi Şahin
Hilmi Şahin 2 gün önce
Parti kur oy verelim hocaaam !
serhat batu
serhat batu 2 gün önce
Sana güvenmiştim güzel analiz yapıyor demiştim ama sende algıdan ibaretmişsin, yok eldivenleri hissi algılasın diye takmışlar yok bilmem ne, chp lilerin hepsi böyle yalancı sanırım
YAPAYZEKA
YAPAYZEKA 2 gün önce
tüm bu coinler yokken knight online da GB ve itemler vardı. dijital piyasanın geleceğinin nasıl olacağı daha oradan belliydi. bir +6 shard 100 dolar karşılık buluyordu. shardı bir coin gibi düşünürsen, bir shardı ,bir raptoru üretebilmenin tek yolu knight online oyununun içiydi. dışardan üretilemezdi. aynı şekilde mesela üst seviye bir ko karakteri bir şahin araba edebiliyordu. yani insanımızın dijital değerlere gerçek mal ve para verme yöneliminin temeli bu tür oyunlardı.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
mehmet salih adıgüzel
mehmet salih adıgüzel 2 gün önce
Yatırım yapmak için kimseden tavsiye almayın. Bütün White paperları okuyun dedikten sonra kendiniz yatırım yapmaya kalkarsanız 9000 tane içerisinden mutlaka yanılırsınız dedi. Yani?
mehmet salih adıgüzel
mehmet salih adıgüzel 2 gün önce
@Prof. Dr. Özgür Demertaş Bilgilendirme için ben teşekkür ederim.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
engin yüksel
engin yüksel 2 gün önce
Eğer Blockchain sistemini doğru anlamak istiyosanız, (p2p) peer 2 peer makalelerini okuyup araştırın, ekosistemi gerçekten tanımak için bu bilgileri değil.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Water Colors
Water Colors 2 gün önce
Kaç bölüm sürecek tahmini hocam Saygılar
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Dont Spy
Dont Spy 2 gün önce
Tek cümle ile yanıtlanabilmesini istediğim bir sorum var; blockchain teknolojisinde "hack"leme veya benzeri bir durum olursa işin içinden nasıl çıkılacak?
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
manas.alperen
manas.alperen 2 gün önce
Hocam ethereum diyişiniz çok gıcık ya. E harfini farkında olmadan ei şeklinde okuyorsunuz. Yapmayın gözünüzü seveyim.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
nihat acar
nihat acar 2 gün önce
hocam ağzınıza yüreğinize sağlık çok güzel uzetlediniz
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Emrah Karahan
Emrah Karahan 3 gün önce
Hocam videonun sesi çok yüksek dibe kadar kısmamız gerekiyor. Lütfen biraz daha kısık sesle anlatmaya çalışınız.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Nazmi Ergül
Nazmi Ergül 3 gün önce
Hocam çok ileri zekanız var devlet bir görev vermesi gerekirken video çekmeniz enteresan. Can güvenliğiniz umarım üst düzeydir. Saygılar
Halil Şahin
Halil Şahin 2 gün önce
Bu mesaj atan dolandırıcı inanma
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Yusuf Kurt
Yusuf Kurt 3 gün önce
Herşey Avrupa görüp güzel diksiyon ile olsaydı Avrupa dan 2000 yılında gelen Kemal Derviş ülkeyi batırmaz kurtarırdı. Geçin bu aşağılık kompleksi hayranlıkları
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Acayip Rüyalar
Acayip Rüyalar 3 gün önce
Hocam, daha önce yayınladığınız videonuzdaki gibi şifreler hissediyorum bu video da .
Acayip Rüyalar
Acayip Rüyalar 2 gün önce
@Prof. Dr. Özgür Demertaş dolandırıcı
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Ahmet Alp
Ahmet Alp 3 gün önce
ETH kripto paraların Bankası olacak. BTC yi geçerse şaşırmayın. Adettendir ytd.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
CONQUEROR ALEXANDER
CONQUEROR ALEXANDER 3 gün önce
Hayat acımasız. Özür bey youtubeye içerik üretirken by uzun ilimsiz kaju larını yalayıp yalayıp yere atıyor
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Veli Özbek
Veli Özbek 3 gün önce
Zillet güruhun müptezeli
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Veli Özbek
Veli Özbek 3 gün önce
Seni prof yapanın...
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
mavi köşk
mavi köşk 3 gün önce
Hocam siz gerçek bilim insanisiniz
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Yasin Yeniçeri
Yasin Yeniçeri 3 gün önce
Ne kadar kibirsiz bi insansınız. Rabbim cennetiyle cemaaliyke müşerref kılsın sizi. İlk defa denk geldi dinledim çok şey verdiniz Allah razı olsun.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Mehmet Can Çakır
Mehmet Can Çakır 3 gün önce
663 dislike hortumcular
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Sinan Bulan
Sinan Bulan 3 gün önce
Pembe domates diyordun en son, ne oldu o iş?
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Ozan GÜNER
Ozan GÜNER 3 gün önce
Hocam selamlar... ICO kısa vadeli al sat ile ilgili bir video gelebilir mi acaba.. Eminim benim gibi bekleyenler vardır.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
gülsen özer
gülsen özer 3 gün önce
Mükemmel bir anlatım olmus. Bir suru video seyrettim. Sizin yanınızda emekliyorlar. Suanda nasil davranacağını netlestirdiniz.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
 evet bu benim ekibim
gülsen özer
gülsen özer 2 gün önce
Peki bu numara sizemi ait bir ekibe filan mı gerçekten sormak istediklerim var dogrusu
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Rıza Güneş
Rıza Güneş 3 gün önce
Özgür hocam, umarım sizin gibi akademisyenler toplanıp Lisans düzeyinde blockchain derslerinin müfredata girmesine ön ayak olur.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Fatih İLHANLI
Fatih İLHANLI 3 gün önce
Zengin baba yoksul baba. Zengin babanın nasihatları gibi :)
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Yılmaz EDE
Yılmaz EDE 3 gün önce
Bir anlatım 3-4 günde 1 milyon izleniyor ise , Özgür hocamın değerini bilmek gerekiyor.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267
Rage
Rage 3 gün önce
Sağlam para cebindeki paradır yani canlı paradır. Bu işlerden kazanmak yolda para bulma ihtimaline eşdeğerdir.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
AHMET CEMALİ ADIR
AHMET CEMALİ ADIR 3 gün önce
Hocam ileri vadede geçerliliği olduğunu düşündüğünüz projesi olan tokenlere 1-2 örnek verebeilirseniz White Paperlarını incelemek isterim. Saygılarımla
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Adem Cem
Adem Cem 3 gün önce
FLM uzun vade 25 dolar YTD
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Adem Cem
Adem Cem 3 gün önce
@Muhammet Emci Yakın zamanda vtho patlayacak diyorlar. YTD
Naci MERAL
Naci MERAL 3 gün önce
0,42 den almıştım bende sağlam kağıt. YTD
Muhammet Emci
Muhammet Emci 3 gün önce
Ben 0.21den almıştım. 100x maşallah. YTD
Halil ibrahim Kaçar
Halil ibrahim Kaçar 3 gün önce
Hocam yeni izledim Allah razı olsun çok güzel teşekkürler ediyorum mümkün olursa telefon arayayim görüşmek istiyorum lütfen müsait olunca ya arayayim yada arayın
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
İshan Yildirim
İshan Yildirim 3 gün önce
Bu projeleri sen anlatsan bize abi
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
blueberry11051
blueberry11051 3 gün önce
"...çünkü yabancı bir teknolji olduğu için...". Bana bir tane "Türk Teknolojisi!!!" veya "Müslüman Teknolojisi!!!" göster...ama ne olur "Maraş Dondurması veya Mantı Teknolojisi olmasın"....
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Erman y
Erman y 3 gün önce
Eğer devlet hocamızın söylediğini yaparsa tl den sonra ikinci paramız avax olur kesin. Ytd :)
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Mers Sa
Mers Sa 3 gün önce
Hocam hem yatırım tavsiyesi almayın diyorsunuz hem de 23. Dakikadan sonra siz kendi başınıza seçmeye çalışırsanız çok büyük ihtimal kayıp yaşarsınız diyorsunuz. Biz yatırım yapmayalım mı o zaman
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Burak CAN
Burak CAN 3 gün önce
Hocam muhteşem bir bilgilendirme olmuş. Ağzınıza sağlık. Özellikle son bölümde Türkiye adına bahsettiğiniz fırsat kesinlikle kaçmamalı,lütfen yöntimdekileer sizin dediklerinize,sizin gibilerin ifadelerine kulak versinler. Bu ülkeeye yazık olmasın artık. saygılar
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
İnspector56
İnspector56 3 gün önce
Hocam siz yeni ekonomi sistemi için biçilmiş bir kaftan siniz bize yol gösterir misiniz biz az bir bilgiyle baş edemeyiz lütfen yardım edin teşekkürler
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
mutant seksi yaratık
mutant seksi yaratık 3 gün önce
hocam neden bağırıyorsunuz
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
denizakdeniz65
denizakdeniz65 3 gün önce
Özgür hoca yı izleyince kendimi kuzey Avrupa ülkesinde sanıyorum...video bitince ise korkunç bir gerçekle karşılaşıyorum
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Sema Bulut
Sema Bulut 3 gün önce
Bır bankacı olarak ogrencınız olup ekonomiyle daha yakından ilgilenmeyi cok isterdim ağzınıza sağlık bu aydınlatıcı vıdeo ıcın cok tesekkur ederim şahsım adına.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Ömer Faruk Çınar
Ömer Faruk Çınar 3 gün önce
Devlet kayit dışını azaltabilir diyorsunuz da hocam bu bizim devletin isteyeceği en son şeydir adamlar kayit disi olarak servetlerine servet katiyor
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Anıl Dinçeli
Anıl Dinçeli 3 gün önce
Hocam Merhaba, :) Sizi severek izliyoruz biraz borsa ve finans bilgim var. Lütfen benim için BTCZ BitcoinZ isimli kripto parayı incelebilir misiniz. Ben gelecekte değerleneceğini düşünüyorum sayfalarını projelerini araştırdım. Bu para üzerine küçük bir miktar yatırım yaptım. Şuan dip seviyesinde. Geleceği akıbeti nedir ? Bir de sizden yorum dinlemek isterim. :)
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Suat Koc
Suat Koc 3 gün önce
Emeğinize sağlık hocam
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Muhammed bektaş
Muhammed bektaş 3 gün önce
Vergi olabilir tabi ki ama vergi karşılığında ben bir hizmet beklerim. Benim önerim spk tarafından sadece lisans verilen kuruluşlar üzerinde alım satım yapılmalı. O kuruluşların büyüklüğüne göre merkez bankası üzerinde nakit teminatları bulunmalı. Yani devlet vergi alacaksa bir hizmet sunmalı
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Muhammed bektaş
Muhammed bektaş 3 gün önce
Hocam stable coinler Fiat parayı takip etseler de piyasalarda alıp satıldığı için onun stable olduğunu bilmeyenler tarafından değişik fiyatlara alınıp satıldı. Mesela binancede 2018'de pax adında usd'ye entegre edilmiş bir stable coin girdi ve 1.30 USD ile işlem gördü. Ya da usdc hacimsiz bir borsada 10 usd ile işlem gördü. Bunun adı pazar piyasası, alıcı varsa fiyat o'dur.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
İÇİNİZDEN BİRİ
İÇİNİZDEN BİRİ 3 gün önce
Bizim ülkemizde değerli kıymetli insanları harcama diye bir para birimi var acayip derecede ve çok üzücü şekilde kullanıyor. Özgür Hocam bu ülkenin başına gelecek en kıymetli insanlardan biri ama kıymetini bilmiyorlar.🧐😔🤔
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
malik çalık
malik çalık 3 gün önce
✔️
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
atolyepelitozu
atolyepelitozu 3 gün önce
Hocam videonuzun altında yorumlarda sizin adınıza açılmış bir hesaptan yatırım tavsiyesi veriyorum diyip telefon numarası vereni tek tek spam bildiriyorum. Siz, bizler için bu kadar değerli vaktinizi ayırıp mühim konularda bizleri bilgilendiriyorsunuz. Bende sizin adınızı kullananlara karşı bunu kendime bir görev bildim 👏
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
mehmet tatlıcan
mehmet tatlıcan 3 gün önce
Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanı, Özgür Demirtaş'ın ekonomi bakanı olduğu bir Türkiye hayal ediyorum. ikisi de çok etkileyici ve umut verici.
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Berat Ertürk
Berat Ertürk 3 gün önce
Hocam Merhaba! Kripto parayı nereden almalı ve buraya nasıl güvenmeliyiz Ben binance’den alıyorum sizce ??? BU KONUYA BİR DUAYEN OLARAK EL ATARSANIZ SEVİNİRİM YOZGATTAN SEVGİLER SAYGILAR VE SELAMLAR
Berat Ertürk
Berat Ertürk 3 gün önce
Otomatik mesaj.......
Berat Ertürk
Berat Ertürk 3 gün önce
@Prof. Dr. Özgür Demertaş basit bir soruya cevap için Ötanaziler mesaj veren bir müşteri kazanma ... işinin içinde buldum kendimi Neyse bunun bir önemi yok İyi günler dilerim
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 3 gün önce
 neden?
Berat Ertürk
Berat Ertürk 3 gün önce
@Prof. Dr. Özgür Demertaş hocam güveninizi kaybettiniz...
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 3 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267...
mehmet leylek
mehmet leylek 3 gün önce
Yani hocam diyok ki " ara beni bul, ankara beni bulsun, yarın bir gün hazine açıldığında canını yakarım "
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Merih Gencturk
Merih Gencturk 3 gün önce
Emeginize saglık hocam
Prof. Dr. Özgür Demertaş
Prof. Dr. Özgür Demertaş 2 gün önce
İzlediğiniz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşmek dileğiyle! Soru / rehberlik için-WhatsApp +1 (503) 714-5267.
Özkan ÇABITKAN
Özkan ÇABITKAN 3 gün önce
Sen halkın adamisin!
Özkan ÇABITKAN
Özkan ÇABITKAN 3 gün önce
@Prof. Dr. Özgür Demertaş bos yapma, istanbullu adam kanar mi senin bir harf degistirmene.!
Blockchain ve Kripto Para (1. Bölüm)
23:09
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
görünümler 1 Mn
A SPOR CANLI YAYINI
5:33:58
A Spor
görünümler 908 B
NARUTO - ELEŞTİREL PARODİ
11:50
Filmler ve Filimler
görünümler 330 B
Maaş
19:35
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
görünümler 983 B
paranın yeniden keşfi: bitcoin
23:46
140journos
görünümler 810 B
Hocam Paramı Nereye Yatırayım?
23:25
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
görünümler 966 B
Dünya'nın En Değerli 9 Maddesi
17:18
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
görünümler 473 B
Prof. Dr. Özgür Demirtaş 2+2=4 TARAFSIZ BÖLGE-CNN Türk
3:19:45
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
görünümler 1,2 Mn
BINANCE MOBİL KULLANIM VE TEMEL EĞİTİM
42:42
STEVEDABITCOIN
görünümler 300 B
A SPOR CANLI YAYINI
5:33:58
A Spor
görünümler 908 B
NARUTO - ELEŞTİREL PARODİ
11:50
Filmler ve Filimler
görünümler 330 B
Gönül Dağı 24. Bölüm 2. Fragman
1:10
Gönül Dağı
görünümler 750 B
HER ŞEYİ PARÇALAYAN MAKİNA!! (EFSANE VİDEO)
15:25
Maraşlı 13. Bölüm
2:14:49
Maraşlı
görünümler 1,3 Mn