Enes Batur'un Sırrı Nedir?

  görünümler 125,752

Sibel Arna

Aylar önce

TRpost’un en çok aboneli bireysel kanalının sahibi. Abone sayısı 15 milyonu bulmak üzere. İzlenmesi 8 milyarı geçti. Bu Enes’in karşılaştırması ile dünya nüfusundan fazla. 5 gün önce vatan için her türlü fedakarlığı göstermiş özel harekatçı babasına ithafen yayınladığı “Ayaz” klibi bu yazı yayınlanırken 20 milyon kişi tarafından izlenmişti.
Ez cümle saygı duydum, destur dedim onu yakından tanımak, klibin hikayesini dinlemek ve önyargıları kırmak için evine gittim. Kendini samimiyetle anlattı ve büyük ses getirecek laflar etti. Sosyeteden nefret ediyor mesela. Açık açık “Sosteyetenin ABV” diyor. Yarın ilk ingilizce şarkısını piyasaya çıkaracak Aleyna Tilki’yi dengesiz buluyor. Ha bir de Danla Bilic meselesi var. Danla, Enes Batur’u engellemiş. Nedeni ve çok daha fazlası bu videoda. Kanala şimdiden abone olursunuz değil mi?
ALEYNA TİLKİ’Yi DENGESİZ BULUYORUM
Abone sayısı 15 milyonu bulan Enes Batur, bugün İngilizce şarkısını yayınlayan Aleyna Tilki’ için “İngilizce şarkı yapmış çok büyük hamle ama ben Aleyna Tilki’yi dengesiz buluyorum. Güzelse şarkısı yürür ama Türkiye’de İngilizce şarkı pek tutmuyor. Ayrıca bir youtuber ile rekabet etmesi de çok zor.” dedi. Enes Batur’un 6 gün önce vatan için her türlü fedakarlığı göstermiş özel harekatçı babasına ithafen yayınladığı “Ayaz” klibi 20 milyon kişi tarafından izlendi.

DANLA BİLİC KENDİNE YARGI MACHINE DİYOR AMA BENİ ENGELLEDİ
Danla Bilic beni engelledi. Bir yerde ona şaka olsun diye laf sokmuştum, engelledi. Profiline “yargı machine” yazıyor. Ama engelliyor. Bu nasıl yargı yapmak anlamadım. Komik. Danla’ya aşık falanda değilim. O benim hayatta birlikte olmayacağım bir insan. Ona göre de ben öyleyimdir belki bilmiyorum. Gram ilgim olsa söylerim.

SOSYETEDEN İĞRENİYORUM
Sosyeteden nefret ediyorum. Çünkü herkes birbiriyle çıkar ilişkisi içinde. O insanların hayatı kimi nasıl kullanabilecekleri üzerine kurulu. Bu yüzden sosyeteden iğreniyorum ve mümkün olduğunca uzak kalmaya çalışıyorum. Benim gibi olan insanlarla görüşüyorum. Evimde ayakkabı ile gezmiyorum. Adanalıyım özüm bu değişmez. Sosyetik insanların hepsine karşıyım. Hepsinin de Allah belasını versin.

EXXEN’İ BIRAKTIM, TRpost’U DA BIRAKSAM MI ACABA?
Geri dönüş alamadığım hangi videom ne kadar izlenmiş, nasıl yorumlar almış göremediğim için EXXEN’İ bıraktım. İçerden benim, Hasan Can Kaya’nın bir programın daha çok iyi izlendiğini söylediler ama bana yetmedi. TRpost’da da 1800 tane videom var. Onlar bir süre daha izlenir diye düşünüyorum. İyi bir digital platforma dizi yaparak dünyaya açılmayı planlıyorum.

DELİ OLABİLİRİM

Deli olabilirim ama hiç psikiyatriste gitmedim. Çünkü benden zeki olup beni tedavi edecek bir insan olduğunu düşünmüyorum. Bazen kendimi dondursam 50 yıl sonra uyansam diyorum. Böyle derin konular...
#EnesBatur #Ayaz #SibelArna #SırrıNedir?

YORUMLAR
HAYATIMI ÇİZİYORUM ✏️ (15 Milyon Özel)
21:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm 2. Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
görünümler 4,1 Mn
Bence de Zor
2:37
Oğuzhan Koç - Topic
görünümler 39 B
KRİPTO PARACI 9 KOMİK TİP
4:19
Halil İbrahim Göker
görünümler 67 B
@Enes Batur 'un SPOR ARABASINI KAÇIRDIM !!  (BMW i8)
20:09
TİKTOKÇULARI KORKU EVİNDE KORKUTTUK! ft. @MuratAbiGF
23:26
DAİREDEN SON ÇIKAN KAZANIR ?! #6
25:27
Enes Batur
görünümler 8 Mn
ENES BATUR 'UN EVİNDE GİZLİCE KALIP KORKUTTUM ?!
27:27
@Enes Batur 'un AİLESİ ''Ayaz'' İzliyor !!
13:40
Turgut Ekim
görünümler 3,3 Mn
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm 2. Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
görünümler 4,1 Mn
Bence de Zor
2:37
Oğuzhan Koç - Topic
görünümler 39 B
KRİPTO PARACI 9 KOMİK TİP
4:19
Halil İbrahim Göker
görünümler 67 B
KATANA - Masal [FRAGMAN]
0:43
KATANA
görünümler 78 B
Kuruluş Osman 54. Bölüm Fragmanı
0:51
Kuruluş Osman
görünümler 1,7 Mn
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
KARDEŞLERİM
görünümler 1,5 Mn
Madrigal - Ne Zamandır Sendeyim
3:40
Madrigal
görünümler 73 B
Sevmek Yüzünden
3:40
Simge - Topic
görünümler 141 B