YORUMLAR
Bahar Balcı
Bahar Balcı 10 saatler önce
#UğurcanÇakır
Tulin Yonsuz
Tulin Yonsuz 11 saatler önce
4 :04 niye kulaklık taktım ben😵🤒
İlayda Dursun
İlayda Dursun 12 saatler önce
Trabzonspor aşktır ula..❤💙
Favian Taha
Favian Taha 13 saatler önce
0:34 Uğurcan'ın ayağı kamufle olmuş :d
A
A 13 saatler önce
Taha Duymaz'a benzetenler
Zeynep Mataracı
Zeynep Mataracı 13 saatler önce
Valla ağladım
Emine Goksal
Emine Goksal 17 saatler önce
Bize her yer trabzonspor
Emine Goksal
Emine Goksal 17 saatler önce
Trabzonlular candır be böylesi yok
Murat
Murat 17 saatler önce
Yersin avzuna okkali finduk dali
Mustafa Halit Yilmazer
Mustafa Halit Yilmazer 19 saatler önce
Nası 16 bin like alıyo az ya
Ömer Şaşmaz
Ömer Şaşmaz 22 saatler önce
Baskanim ❤
Ruhi Bedirhan CEVHER
Ruhi Bedirhan CEVHER Gün önce
Sörlotha a ataydın tekrardan şuan seviniyodu
Lokman Kaan Özkan
Lokman Kaan Özkan Gün önce
Yok yere gittin canımın içiydin sevdaaaaam göz bebeğiiiim... Çok özlüyoruz beee
Ömer ikinci
Ömer ikinci Gün önce
❤️💙 Uğurcan satan gerizekalı satsın flaviyoyu
Bedirhan
Bedirhan Gün önce
fenerbahçeliyim ama cidden şu tablo beni mutlu etti :)
Wertoz
Wertoz Gün önce
sadece türkçe altyazı koyun
Ertuğrul Kırtorun
Ertuğrul Kırtorun Gün önce
Bir galatasaraylıyım ama bsbsn trabzonsporlu bende ssviyorum 🦁🐯
Salih Karagöz
Salih Karagöz Gün önce
Hamsispor 🖕
{ Kurt }
{ Kurt } Gün önce
Beşiktaşlı olarak Trabzonspor süper lig de en sevdiğim takımdır Trabzon ile oynadığımız maçlar sözde Türkiye’nin en büyük derbisi olan maçta kat kat daha zevkli oluyor hiçbir şaibe olmuyor kaybeden takım ağlamıyor
Iso61 Burma
Iso61 Burma Gün önce
❤💙
Iso61 Burma
Iso61 Burma Gün önce
❤💙👊👊👊
Ömer Faruk Gündüz
Ömer Faruk Gündüz Gün önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
Ahmet makul
Ahmet makul Gün önce
Pes 2021 en guzeli
Elbet bir gün
Elbet bir gün Gün önce
Bu kalabalığı özledim lanet Çin :(
M'uhammet A'li Yilmaz
M'uhammet A'li Yilmaz Gün önce
Big club
sss kkk
sss kkk Gün önce
Keske spotifyde atsanizzzz 🥺😍
Yigit Pürmüs
Yigit Pürmüs Gün önce
Nasıl koydu aykut kocaman?
Burak G
Burak G Gün önce
Oruçlu oruçlu cnm cekti
hadam sayad
hadam sayad 12 saatler önce
aynen knk
Esma
Esma Gün önce
TRpostde önüme çıktı.Açtım baktım kadroya.Nereden nereye dedim.Bu oyunu bu kadroyu çok özlemişim😢
Ahmet Salih
Ahmet Salih Gün önce
Ah be Novak keşke gitmeseydin :')
İsaac
İsaac Gün önce
Efsane değil destansı gerçek. Güçlüyüz, gururluyuz, çünkü biz; Trabzonspor' luyuz. Rüyalarımın vazgeçilmesi hayatımın tek anlamı sadece bordo mavi. 3 yıldız olamazsan tek yıldız ol, ama gönüllerdeki en parlak yıldız sen ol.
İsaac
İsaac Gün önce
Efsane değil destansı gerçek. Güçlüyüz, gururluyuz, çünkü biz; Trabzonspor' luyuz. Rüyalarımın vazgeçilmesi hayatımın tek anlamı sadece bordo mavi. 3 yıldız olamazsan tek yıldız ol, ama gönüllerdeki en parlak yıldız sen ol.
Muhammet Talha HD
Muhammet Talha HD Gün önce
biz bunları yıllardır söylüyoruz be . Ama bazı bilmem ne çocukları hala adaletsiz davranacağım diye tutturuyor fenerin en az 4 galibiyeti yenildi. En az dört. 3×4 den 12 puan ediyor 12 puan şu anki puanımıza eklense bjk ye fark atar. Gs nin en az 3 galibiyeti yenildi. 3×3 den 9 puan yapar. Şu anki puana eklense gs liler başkalarını değil kendi takımlarını destekler.bjk nin en az 2 maçı yenildi 6 puan ediyor ve eğer 6 puwn eklense belki şampiyonluk oranı %90 lara çıkardı. bu yorummu okuyan bazı arkadaşlar "hakemleri eleştirmeyin onlar işini yapıyor siz futboldan anlamıyorsunuz" Diyecekler. Kusura bakma ama sen futboldan anlamıyorsun. (bunu üstteki konuşmayı yapan arkadaşa diyorum diğerleri alınmasın) Yok hakemi eleştirmeyin miş. Kusura bakma da aynısı sizin başınıza gelse sen varya dünyayı yırtarsın. Arkadaşlar futbol bir spordur. Ve bu spor Türkiye'de yoktur. Gerek bjk gerek fb gerek gs gerekse bütün takımlar. Malesef bütün Spor Toto Süper Lig takımları öldü. Ve bunu tek suçluları hakemler(Maçı düzgün yönetene lafım yok) Yani * futbolun katilleri türk hakemleri. * "Allah(c.c) tüm oruç tutanlara sabır şu türk hakemlerede akıl versin inşallah"
Kemal Demir
Kemal Demir Gün önce
Aferim goçum. Guzel . Trabzon. Spor
Kemal Demir
Kemal Demir Gün önce
Olum. Adın nesenin olum. Şarkıda. Kufur var olum fişkıyıyen var olum
[GBP] Slayer
[GBP] Slayer Gün önce
o kadar kötü değilmiş daha kötüymüş
Tuğra Aydın
Tuğra Aydın Gün önce
Mutfak pasları
Tuğra Aydın
Tuğra Aydın Gün önce
BİZE HERYER TRABZON
Tuğra Aydın
Tuğra Aydın Gün önce
BİZE HERYER TRABZON
Tuğra Aydın
Tuğra Aydın Gün önce
BİZE HERYER TRABZON
Tuğra Aydın
Tuğra Aydın Gün önce
BİZE HERYER TRABZON
Elbet bir gün
Elbet bir gün Gün önce
Eyşansın Sosa (video hortladı resmen elim kaydı izlemiş bulundum gibi)
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
Dünyada dertler sorunlar nasıl biter. Biz insanları ilgilendiren konularda anında 1-2 milyon kişi sokağa inip demokratik hakkını kullanarak yakıp yıkmadan kanunlarda olması gerektiği gösteri hakkını kullanıp HAKKINI alana kadar. O zaman dünya çapında politikacılar kuzu kuzu halkın adamı olur, şirketlerin degil. ☀️🌱🌍
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
FACEBOOK da 500 milyon kişinin kişisel bilgileri çalınmış. 20 milyonun bilgileri ifşa edilmiş. İşte büyük fırsat. Herkes gruplar halinde avukatlar tutarak mahkemelere baş vurup FACEBOOKU başta tazminat olmak üzere dava etmeli. Şimdide Korona üzerinden dünya çapında DİJİTAL AŞI SERTİFİKASI gibi benzer şeyler dayatılıyor. Videonun bir yerinde bahsettiğiniz HES KODU bilgileri , sağlık bilgilerimiz vs çalınırsa? Sonuçta en güvenilir denen yerlere girebiliyorlar. Aha İşte sonucu ispatı. Garanti versinler dava açmayalım! Uyanmak lazım uyanmak.
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
İlaç şirketlerinin bir kaç ay içinde buldukları Korona aşıları ile sorumluluktan kaçtıkları, kabul etmediği sürece bende kaçacağım, ANAYASAL hakkımı kullanıp aşıyı kabul etmeyeceğim.. İleride doğabilecek bütün zararları, bunun neticesinde tazminatları falan kabul etmedikleri sürece kimse bana hiç bir şeyi mecbur kılamazzzzzzz. İnsanlar önce kanuni ANAYASAL haklarını ögrenmeli.. Orta ve uzun vade de sonuçları ile hiç bir şey bilmediğimiz aşıyı neden olayım birisi bana açıklasın???
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
🌍🍀Bence herkes dünyanın hangi ülkesinde yaşıyorsa soğukta olsa sıcakta olsa elinden geldiğince kurallara dikkat ederek dışarı çıkmalı. Çocuklarıda çıkarmalı. Yoksa bu hapis ve kontrol sistemini bizim yeni hayatımız olarak bize alıştırır normalleştirler. Çocukları, torunları dede ve büyük annelerle devamlı görüştürmeli. Yoksa geçmiş ile geleceğin bağını koparırlar. Evlerde ana babalar mümkün olduğunca aile ortamı sağlamalı. Ellerinde çocuklardan daha beter olarak cep telefonu ile en azından onların gözü önünde meşgul olmamalılar. İnsan öyle bir varlık ki isteyince başaramayacağı şey yok. Kaldıki bunlar bizim için basit ve gerekli şeyler. 🎉🎉🎉
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
" 2021 yılı dünyada köklü değişimlerin başlangıç yılı olacak.. Kaostan beslenenlerin neredeyse 100 yıllık planlarının en acımasız kısmını 2021 açık bir şekilde yılında göreceğiz.. Ancak hemen karamsarlığa kapılmayın. Eger biz olayları doğru bir şekilde analiz edip bize karşı karşı, yani 7 milyar insanlığa kurulan tuzaklara karşı BİLİNÇLİ olursak belkide 100 yıllık planları bozmuş oluruz" (A.Özaslan )
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
Şu parti lideri aşı oldu ben olmam, bu parti lideri aşı olmadı o zaman ben olurum, şu ülkenin başbakanı oldu o zaman güvenirim ve bilmem daha neler. Bumu şimdi 7-8 milyar insanın aşı olma yada olmama güvenme yada güvenmeme kriteri??? Bakış açısına bakarmısınız. Böyle bir bakış açısı ile 7-8 milyarı koyun kuzu güder gibi güderler afedersiniz. Misal, diyelimki ya bu kişiler ele geçirilmişde bazı şeylere mecbursa ne olacak? " Hayatta en hakiki mürşit İLİMDİR. " Sormadır, sorgulamadır,araştırmadır. Bu kadar basit. Ama hangi ilim hangi bilim hangi bilim adamları? Tabiki ilaç şirketlerinin lehine çalışan bilim adamları degil insanların lehine çalışan VİCDANLI, yeminine sadık bilim adamları. Her beyaz önlük giyen melekmi? Tatile gönderilen doktorları, araba falan hediye edilen doktorları çok duyduk. Benim Korona veya herhangi bir aşıya, ilaca güvenme kriterim en titiz şekilde en az 4-5 senede ortaya çıkarılmış, yan etkileri ve diğer sonuçları ile orta ve uzun vade de sonuçları ile ilgili bir kaç sene saha incelemeleri olumlu sonuçlar veren, hiç bir hayati riski olmayan yada en düşük olan aşı ve ilaçlardır. Gerisi politikadır. Ben akılla mantıkla gerçeklerle, sonuçlarla ilgileniyorum,sözlerle görüntülerle degil vesselam.
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
🍀Hem esas mesele AŞI-MASKE değilki.. Ergün Diler bir yazısında ne diyordu " Herkesi dönüştürmek, küçük bir ELİT SINIFIN EGEMENLİĞİ için ortaya çıkartılan yapay bir sorun! DATA üzerinden her şeye herkese hakim olacaklar. AŞI'NIN bu kadar konuşulmasının nedeni de bu! Sorun büyütüldü, kitleler hazır hale geldi! Getirildi..Yani HEM SİYASİ HACK'lenme hem kişisel HACK'lenme ile karşı karşıyayız... Bu kadar önemli konular varken bir de konuştuklarımıza bakın ve siz karar verin. Pandemi ile boğuştuğumuz şu an her yerde gizli açık manşet aşılar..."Hangi aşı daha iyi" sorusu belki de en çok kullanılan kalıp! Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, Sputnik V, Moderna..Salgın sonrası dayatılan konu aşı ! Zaten Äbd eski Başkanlarından Bill Gates'e kadar herkes aşı olacağını ilan etti bile. MEDYADA YER BULAMADIĞI için SESİNİ DUYURAMAYAN BİLİM İNSANLARINI dinleyen yok.. BLOCKCHAIN entegrasyonuyla Herkes Biri Tarafından PASAPORTUNDAN DA SERTİFİKASINDAN DA TAKİP EDİLECEK. KİMSE HABERSİZ ÇAY İÇMEYE BİLE GİDEMEYECEK! "ÖZEL" diye bir kavram kalmayacak. Ve bazı gruplar, bazı odaklar, bazı klikler, bazı yapılanmalar bunun dışında kalacak! Kime ne Sertifikası verildiğini sade vatandaş asla ve kat'a bilemeyecek. ELİTLER aşı olmadan pasaport alırken, bilgi paylaşmadan pasaport sahibi olurken sade insanlar AŞI KARTI OLMADAN, SERTİFİKA ALMADAN ADIM ATAMAYACAK. Ve böylece KASTLAR (toplumsal sınıflar) oluşacak!" OLAY PLAN PROJE KISACA BU... Ama dünya Medyalarında bunlar konuşuluyormu, konuşturuluyormu!!!? ÇÖZÜMÜ anlatan varmı??? Hepsi anlatıyormuş gibi yapıp biz 7-8 milyar insanı meşgul ediyor, oyalıyor. Sadece sosyal medya platformlarının çok az kısmında. Oda duyarlı, neme lazımcı olmayanlar tarafından...Geç olmadan UYANMA zamanı yoksa özgürlük falan sözde kalacak. Dayatmalar ve mecburiyetler olursa dünya çapında insanlar birliktelikler halinde MAHKEMELERE baş vurması kaçınılmaz olur. Yanlız olan yem olur. Dünyada her şeye rağmen Hukukun üstünlüğüne inanan hakim ve mahkemeler hala var.🍀🌍
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
☀️🌻Tedbirler arttıkça ölümlerde artıyor. Bu nasıl oluyor? Vallahi gına geldi. Yeter Allah aşkına. ROSSMAN, LİDL, ALDİ, REWE, REAL, PENNY gibi marketlere , otobüslere, uçaklara maske ile girip girişte girmeden eller dezenfekte edilince virüse önlem alınıyorsa o zaman diğer işletmelerde açık kalsın. Onların suçu ne.? Allah dan bütün TİYATROLAR kapanmamış!!!! Bırakalım bu yapmacık göstermelik işleri.. Amaç DİJİTAL KÜRESELİZME geçiş anladık. Ama kim adına kimler adına??? Biz 7 milyar insan asla kaybedenler sınıfında pazar, kobay ve köle olarak kalmak istemiyoruz. Taş Devri degil artık. Bütün ülkelerde politikacılar, hükümetler her zaman halkın, demokrasinin yanındayız, halk için varız diyor ama arka planda nelerin döndüğünü bilen yoktur.. Bizim yanımızda oldığunu söyleyenler o zaman 1 bir kere olsun dünyanın asıl sahibi biz insanlara bu konularda ne istediğimizi ne düşündüğümüzü sordularmı peki!!?? Evet aşı koroyursa diğer yerlerde açılsın, bu tedbirler korumuyorsa o zaman yazdığım yerler neden açık???!!! Her halükarda alt alta böyle çelişkili 20 madde yazabilirim. BIKTIK BIKTIK.. Dünya çapında belkide amaç bu bıkma pes etme psikolojisini sağlayıp, tamam yapın aşınızı benide özgür bırakın meselesimidir nedir bilmiyoruzki. Bekleyip göreceğiz. Sağlıklı, soğuk kanlı şüphe-sorma-sorgulama her zaman iyidir, faydalıdır. Başarıp başaramayacakları belki biz 7 milyar insana bağlı ama KAPİTALİZMDEN parayı bitiremeyecek kadar kazananların (doların üzerinde imzası olanlar) şimdilerde hedefi 21.Yüzyıl için dijital bir dünya, yani KÜRESELİZM..Yani biz insanları başta olmak üzere her şeyin KONTROLÜ..Dünyanın görüp göreceği en kritik zaman dilimine denk geldik. Kendileri ve seçkinler bu kontrolün içinde olurmu, kesinlikle olmazlar.Aşı ve maske sadece işin film kısmı,cambaza bak cambaza kısmı. Yıkıcı bir salgın olsa uçaklarda biz insanların dip dibe yolculuk yapmalarına izin verilmez. Marketlerde dahil belli bir süreliğine hayat durdurulur ve daha neler neler. Dünya çapında Medya ve hükümetler sanki ağız birliği etmiş. Binlerce iyi yetişmiş VİCDANLI bilim insanlarından farklı düşünenler adına ekranlarda BİLİM ADAMLARI göremiyoruz,karşılıklı tartışmalar yok. Genelde hep aynı kişiler tek taraflı konuşanlar ekranlarda falan. Dünyada her beyaz önlük giyen melekmi? Öyle olsaydı H itler N azilerinin zamanında bazı doktorlar, bilim adamları insanlar üzerinde o kadar insanlık dışı deney yapabilirlermiydi.? Bu yüzden kısa bir zaman içinde üretilen orta ve uzun vade sonuçları ile ilgili hiç bir şey bilmediğimiz aşıyı asla olmayacağım. Olanlarada ASLA KARIŞMAM. Madem aşı koruyur, güvenli olanları korur işte ne güzel. Güvenli değilse korumuyorsa neden olayımki.? Ben kobaymıyım? İnsanları aşı olmak istemeyenler ve aşı olanlar diye ikiye ayırıp kendi çıkarları için kullanma amaçlı karşı karşıya getirmeye çalışma durumları olursa buna izin vermeden ayrım yapmadan insanlar birlik beraberlik içinde olmalı..Ben insanım haliyle 7-8 milyar insanın yanındayım. Bugün susarak elde ettiği malı mülkü koruyacağını zannedenler yarın belkide bu yüzden her şeyini kaybedecek. ÖZGÜRLÜKTEN büyük servetmi var hayatta. İnsanlık yüzyıllar boyunca bunun için ne bedeller ödedi.. Sorarım, sorgularım, şüphe ederim. Bana uzatılan her hıyara tuz olmam vesselam.
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
🇹🇷"Derinİnglitere-Rothschild-Sefaradlar-Aşkenazlar-Masonlar-Kuru Kafa Cemiyeti-CIA-Bilderberg-Vatikan- Rockefeller-Şövalye grupları gibi çok net bilgi sahibi olunmayan yapılar ne diyorsa dünyadaki hükümetler onu yapıyor,medyalarda bu işleri bir yandan adamların lehine kotarıyor " diyenlere %99 inanıyorum. Ülkeler insanlarına sahip çıkıyormuş gibi degil, ağızlarına bal çalıyormuş gibi degil, ancak kendi insanları ile birlikte TAM BAĞIMSIZLIK mücadelesi vermeye başladığı an özgür olur. Şu durumda hangi ülke tam bağımsız birisi bana göstersin lütfen. Ben insan olarak 8 milyar insanın ve insanlığının ve çıkarlarının yanındayım.. Bunun söylemekten de gurur duyuyorum.🇦🇿 " Derin İnglitere-Rothschild-Sefaradlar- Aşkenazlar-Masonlar-Kuru Kafa Cemiyeti- CIA-Bilderberg-Vatikan- Rockefeller-Şövalye grupları gibi çok net bilgi sahibi olunmayan yapılar" denilen bu küresel odakların Hollywood benzeri görsel medya silahından sonra birinci derecede sosyal medya silahı bazı sözde sosyal medya fenomenleri, bunların kanalları ve bunların topluma, özellikle çocuk ve gençlere enjekte etmeye çalıştıkları çeşitli ALGILARA, yozlaştırma planlarına dikkat etmek lazım. Faydalı olanlar hariç bunların çoğu kesinlikle toplumun kültürel değer yargılarından uzak, taklitçi, özenti vs. Bu noktalara çok dikkat etmek lazım gelir.. Kurdukları bu sosyal medya sistemi onların negatif projelerine karşı olumlu yönde kullanmak, rekabet etmeye de aileleri uyandırmayada müsait.. Bu imkanları kullanmak gerekir diye düşünüyorum. 🇹🇷
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
🌻🦁🕎Dikkat ettim mesela Phoenix, Welt Nachrichtensender, Tagesschau, Faz, Abendplattv gibi bir çok Alman haber kanallarının, gazetelerinin youtubedeki resmi kanalları videolarını yorum yapmaya kapalı. Sanırım insanların birbirleri ile karşılıklı yorumlaşma, fikir alışverişi,bildiklerini aktarma bilmediklerini başkalarından öğrenmelerini birilerinin işine gelmiyormu nedir? Sadece dinleyeceğiz koyun gibi ekranı izleyip denilene hemen inanacağız, öyle ya. İnsanlar Korona ile ilgili bütün videolarına bastıkları DİSLİKE oranı LİKE oranından bir kat yada kat kat fazla.. İnanmayan baksın. İşte bu adamların pozitif bulduğum tebrik ettiğim özelliklerinden biride bu.. Helal olsun.
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
Kanalı ismi cismi fark etmez televizyonlar sadece REYTİNG, medyaya çıkanlar sadece şahsi PRİMCİLİKLERİNİN peşinde koşmadığı gün insanlar daha çok aydınlanacaklardır.. EĞİTİM seviyemiz yükseldikçe, sorma, sorgulama, şüphe etme mekanizmalarımız geliştikçe insanlar basit şeylere kanmayacak, basit şeyler kesmeyecektir.. Bununla orantılı olarakda eğiten, öğreten kişiler daha donanımlı olmak zorunda kalacak..Bu da vatanımızın gelişmesi yolunda ülkemize çok katkı sağlayacaktır. 🇹🇷🇦🇿
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
1-TEKNOLOJİ bizim kölemiz olmalı esirimiz olmalı. 2- Biz teknolojinin ve teknolojinin sahiplerinin 24 saat kontrol ettikleri DİJİTAL köleleri degil, esirleri degil. Püf noktası burası. Korona ile birlikte bir yıldır gerçekleşen şeylere göre sizce hangisi oluyor? Kaderini kendi kontrol etmeyenin kaderini kontrol edenler olur. Bu kadar basit.. Dünya çapında isimleri farklı farklı anılan bazı yapılara aslında asıl gücün kimde olduğunu göstermek için 7-8 milyar insan dünya bizim siz kimsiniz demese sonsuz esarete hoş geldiniz hoş geldik. Gerisi masal masal. Gerçekler acıdır. Anlamakta önlem almakta geç kalındıktan sonra hiç bir anlamı kalmıyor.. Yani atı alan Üsküdar'ı geçince.🇹🇷
Can Ali Can Only Time Will
Can Ali Can Only Time Will 2 gün önce
Eski Birleşik Krallık başbakanı CHURCHİLL " Dünyada çok kapsamlı bir olay yaşandığını ve çok ince hesaplı bir planın yapıldığını ve bizlerinde bu senaryoda sadık bir uşak olarak hizmet edemeyeceğimizi göremeyen kör ve ahmaktır" diyor. Bu söz adeta dünyada içinden geçtiğimiz şu günlerin, olayın özü özetini sanki baştan söylemiş hali. Gerisi teferruat. Peki kim bu uşaklar, kimlerin uşaklığını yapıp devletlerin, haliyle devletlerin milyonlarca insanının ellerini kollarını bağlıyorlar??? Churchill "Bizler" derken şu anda dünyada bu bizler olayında son durum nedir???Direk ÇÖZÜM nedir???Artık sadece çözümü soruyorum detayları. Çünkü yıllardır bilinen detaylar artık bayıyor. "Trumpf başkanlığı teslim etmeyecek Äbd karışacak " dedikleri bu masal safsatalar gerçekleşmeyınce şimdi hangi senaryoya geçilecek? Eger başarırlarsa Korona üzerinden dünya geneline geri dönüşü olmayan eski kominizm tarzı DİJİTAL DİKTATÖRLÜGÜ getirmeye çalışanlara ve dünyayı tek şeytani elden yönetmeye çalışanlara karşı artık ÇÖZÜM sunmayan, sunuyormuş gibi yapanlara hiç güvenmiyorum. 🇹🇷🇦🇿
Turgay Demirci
Turgay Demirci 2 gün önce
Ey gidi Torul, kemencenin kulaktan değil yürekten dinlendiği; kültürün kemençe ile yatıp kalktığı aziz toprağam gene geldin aklıma
Gold Time
Gold Time 2 gün önce
aşırı iyi
Elbet bir gün
Elbet bir gün 2 gün önce
Böyle eğlenceli videolar istiyoruz admin🥺
Tuğba •
Tuğba • 2 gün önce
Hi! I'm from Trabzon. I'm fan of Trabzonspor but Altay better than Uğurcan :((
Tuğba •
Tuğba • Gün önce
@Astrea 🐟
Astrea
Astrea Gün önce
🐣
#Kambin yap videoları fan
#Kambin yap videoları fan 2 gün önce
ben bir fan hesabıyım ama aslında Trabzonspor luyun❤💙❤💙❤💙
Şule Pınar DOĞMAZ
Şule Pınar DOĞMAZ 2 gün önce
Kayserili yim ama Trabzonspor apayrı bende koyu bir fanatik Karadeniz hastası süper bişey bize her yer Trabzon ve her zaman Trabzonspor
Futbol Time
Futbol Time 2 gün önce
fenerbahçeliyim ama ben bile duygulandım
Zeynep Aslan
Zeynep Aslan 2 gün önce
Oy Sürmene yaylası da 15 doktora bedel
KA MEHMET
KA MEHMET 2 gün önce
bir Beşiktaş lı olarak videoyu izlerken keyif aldım helal olsun Trobzonspor
Mehmet fatih Sormaz
Mehmet fatih Sormaz 2 gün önce
Trabzonspor u bir Fenerbahceli olarak tebrik ederim zaten geçen sene şampiyonluk sizindi
Elbet bir gün
Elbet bir gün 2 gün önce
Ünal hocam🥺❤️💙
RAPSTEİN
RAPSTEİN 2 gün önce
Galatasaraylıyım ama Allame için dinliyorum şarkıyı
kuzey brawl
kuzey brawl 2 gün önce
Ya ben fifa oynuyom valaa bi bakasetas aldım
Oğuzhan Yılmaz
Oğuzhan Yılmaz 2 gün önce
Beşiktaşlıyım ama şu parçayı dinleyince insanın Trabzonsporlu olası geliyo
Trabzonlu
Trabzonlu 2 gün önce
💙❤
Mehmet fatih Sormaz
Mehmet fatih Sormaz 2 gün önce
Bildiğimiz kıyma ekmek 😅 ama güzel yapmis
Elbet bir gün
Elbet bir gün 2 gün önce
Biz geleneğiz biz geleceğiz❤️💙
Abdullah Ömer eksik
Abdullah Ömer eksik 2 gün önce
21 Mart'ta trabzonspor Galatasaray derbisi var hak eden iyi futbol oynayan kazansın fenerbahçe trabzonspor maçı gibi hakem sayesinde kazanilmasin
KARIŞIK VAR MI YÜKLE
KARIŞIK VAR MI YÜKLE 2 gün önce
Eğer geçen sene Stoper ikilisinde Edgar ve Vitor Hugo biz fark atarak şampiyon olurduk
Elbet bir gün
Elbet bir gün 2 gün önce
Admin seneye bir rap bekliyoruz Mero’nun sesinden😉🙏🏻
Ahmet
Ahmet 2 gün önce
arkada çalan müziğin adı ne
Sessiz Liman
Sessiz Liman 2 gün önce
Birde Trabzon u Trabzonspor’u sevmezsiniz
Sumeyye Sahiner
Sumeyye Sahiner 2 gün önce
İnşallah şampiyonluğunda böyle kazanırız
Mahmut Ayvaz
Mahmut Ayvaz 2 gün önce
Ulan adam ayak tenisinde bile yenilgiyi kabullenemiyor !!!! İşte ruh bu olmalı ya !
Saki Ernosto
Saki Ernosto 2 gün önce
En sevdiğim Yunanlı sensin bakasetas 🇬🇷🇹🇷🇬🇷
Muhammed Coşkun
Muhammed Coşkun 3 gün önce
Telefon zil sesi yaptım reis❤️💙❤️💙